Kim Kimdir

Kim Kimdir Kursu

Kim Kimdir Kursu

"Ben kimim?" ya da "Sen kimsin?" sorusu sadece merak edenlerin o anlık duygularını tatmin etmek için sadece duymak istenenlerin söylenildiği, üstünkörü cevapların üstünkörü sorusudur. Ne zaman gerçekten anlamak isteyenler karşısındakine "Sen kimsin?" diye sormuşlar ki? Mesela sen 10 yıllık eşini tanıyor musun gerçekten? 5 yıllık ortağını... İş arkadaşlarını... Ya da kaç yaşında olan çocuğunu... Ya da kaç yıllık müşterini... Dostların kim veya seninle dost olmayı tercih etmeyenler? sanlar kim olduğunu sana nasıl anlatıyor? Meslekleri, yaşı, evli ya da bekar olması onu tanıtıyor mu sence? Mesela sana bir hediye veren ya da bir jest yapan ya da seni öven biri iyi birisi midir? Bunları bir zamanlar hangi kötü yapmadı ki ? ÖYLESE "BEN KİMİM ?"

Tüm bu soruların cevabı ve insan tanıma yöntemleri bu eğitimde!

 

Kim kimdir Seminerinin Amacı: Katılımcıların, kendilerini, eşlerini, çocuklarını, arkadaşlarını, müşterilerini tanıyabilme ve daha iyi iletişim kurabilme becerilerini desteklemek.

 

Eğitimin İçeriği

  • Deneyimsel Tasarım Öğretisi
  • İletişim Nedir? Ne Değildir?
  • İletişimle İlgili Yanılgılar
  • İnsan Tanıma Sanatı 1 (Temsil Sistemleri)
  • İnsan Tanıma Sanatı 2 (İç Dinamiklerimiz-Meta Programlar)
  • İnsan Tanıma Sanatı 3 (Beynin Kimyası)

 

Eğitimin ilk günü ÜCRETSİZDİR, Eğitim toplamda dört gün sürmektedir.

Özel Kariyer Uzaktan Eğitim Kursu


Sermaye, Bilgi ve İnsanın serbest dolaşımı üçgeninde; Dünya hızla değişiyor… Bilgi ve iletişim toplumu, geleceğin dünyasında yerini arıyor…

Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir.

Devamını Oku

Karekod


Karekod - Kariyer Eğitim Merkezi

Sosyal Medya ve İletişimG.M.K.Paşa Mah. Öztrak Cad. No: 38 Kat: 4 D.No: 6

Çerkezköy - Çorlu / Tekirdağ


0282 726 3059

0542 891 4074