Tarihcemiz

Hakkımızda

Tarihcemiz

Sermaye, Bilgi ve İnsanın serbest dolaşımı üçgeninde; dünya hızla değişiyor… Bilgi ve iletişim toplumu, geleceğin dünyasında yerini arıyor… Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir. Bu değişimi yakalayan bireyler ve kurumlar ayakta kalabilmekte, diğerleri ise küçülüp yok olmaktadırlar.

Kariyer Eğitim Merkezi; İşsiz genç kitleyi yetiştirerek, hem meslek sahibi yapmayı hem de bilişim sektörünün yetişmiş eleman ihtiyacını karşılamak üzere 2000 yılında Türkiye'nin en büyük ve en köklü sanayi bölgesinin bulunduğu Çerkezköy'de kuruldu. Bünyesinde bulunan farklı ölçeklerdeki üretim tesislerinin büyük çoğunluğunun Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşları arasında yer alması ve bu kuruluşlarların bir çoğu ile eğitim ve danışmanlık alanında tedarik süreçlerinde paydaş memnuniyeti temelinde birleşen prosesler ile Mesleki Eğitim süreçlerinde elbetteki  bu durum kurumumuzun misyonuna, sürekli gelişimine ve vizyonuna rehber katkı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

Kariyer Eğitim Merkezi; Kurumlar bazında ise çalışanların mesleklerinin icrasında bilgisayar teknolojisinden azami  faydalanmalarını yeniliklere en  adapte olmalarını amaçlamaktadır. Eğitim ve danışmanlık projeleri hazırlayarak kurumların yeni ekonomiye uyum sağlamasını kolaylaştırmayı, ülke ekonomisine katma değer oluşturmayı hedeflemektedir. Sektörel bilgi ve tecrübeyi birleştirerek müşterilerine en profesyonel hizmeti vermeyi şiar edinmiştir. Bilimsellikten ödün vermeksizin kalite ve müşteri memnuniyeti için çalışmalarını sürdürmekte ve her biri kendi konusunda deneyimli  uzman kadrosu ile hizmet etmektedir. "Kaizen"’i bir yönetim modeli olarak benimseyerek; eğitim programlarını sürekli yenilemeyi ve zenginleştirmeyi, disiplinli, istikrarlı ve nitelikli çalışmayı prensip edinmiştir. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel öğretim kurumu olarak online ya da yüz yüze programlarla katılımcıları doğru yönlendirmektedir. Teorik bilgiler dışında katılımcılara edindikleri bilgileri iş yaşamında beceri oluşturabilmeleri için nasıl uygulamaları gerektiği konusunda bir vizyon edindirir. Mesleki eğitimlerde Avrupa Yeterlilik Çerçevesini yakından takip ederek Türkiye Yeterlilikler Çerçevesine katkı sağlamaktadır.

Kariyer Eğitim Merkezi; 5580 Sayılı  Özel Öğretim Kurumları Kanunu Çerçevesinde Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü nezdinde Talim Terbiye Kurulu Başkanlığına "İİşletmelerde Yönetim ve Organizasyon", "Aile Danışmanı Seviye 6" "Çocuk Bakım Elemanı seviye4" "Performans Değerleme" "İletişim Yöntem ve Teknikleri" "Sigara bağımlılığından korunma"  vb kurs müfredatlarının hazırlanması sürecine rehber katkı sağlamaktadır.

Kariyer Eğitim Merkezi; Değişen dünya ve ortaya çıkan dijital becerilerin etkin kullanımına yönelik olarak online/uzaktan eğitim modülleri hazarlamakta ve mesleki yeterlilik alanında personel belgelendirme sertifikasyonun yanı sıra bu sertifikaların Avrupada geçerliliğine kanıt teşkil eden EuroPass Sertifika eklerinin düzenlenmesi ve akreditasyonu çalışmalarına katkı sağlamaktadır.

Özel Kariyer Uzaktan Eğitim Kursu


Sermaye, Bilgi ve İnsanın serbest dolaşımı üçgeninde; Dünya hızla değişiyor… Bilgi ve iletişim toplumu, geleceğin dünyasında yerini arıyor…

Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir.

Devamını Oku

Karekod


Karekod - Kariyer Eğitim Merkezi

Sosyal Medya ve İletişimG.M.K.Paşa Mah. Öztrak Cad. No: 38 Kat: 4 D.No: 6

Çerkezköy - Çorlu / Tekirdağ


0282 726 3059

0542 891 4074