Misyonumuz

Hakkımızda

Misyonumuz

Kariyer Eğitim Merkezi; İster klasik yüz yüze, ister uzaktan eğitim olsun, çağdaş standartlarda dijital ama bütüncül kalite anlayışı içinde, toplumun değerlerine saygılı mesleki eğitim yaklaşımını online olarak sınır tanımadan sunmak temel misyonumuzdur.

Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir. Bu değişimi yakalayan bireyler ve kurumlar ayakta kalabilmekte, diğerleri ise küçülerek yok olmaktadırlar. Bu realitenin farkında olan Kariyer Eğitim Merkezi;, sayıları milyonları bulan işsiz genç kitleyi bu konuda yetiştirerek hem insanlarımızı meslek sahibi yapmayı hem de bilişim sektörünün yetişmiş eleman ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Kurumlar bazında ise, çalışanların mesleklerinin icrasında bilgisayar teknolojisinden azami ölçüde faydalanmalarını, yeniliklere en kısa süre içerisinde adapte olmalarını ve bu birikimlerini iş yaşamlarında verime dönüştürmelerini amaçlamaktadır. Yine bu çerçevede eğitim ve danışmanlık projeleri hazırlayarak kurumların yeni ekonomiye uyum sağlamasını kolaylaştırmayı ve böylece hem ülke ekonomisine hem de kurumlara artı bir katma değer oluşturmayı hedeflemektedir.

Özel Kariyer Uzaktan Eğitim Kursu


Sermaye, Bilgi ve İnsanın serbest dolaşımı üçgeninde; Dünya hızla değişiyor… Bilgi ve iletişim toplumu, geleceğin dünyasında yerini arıyor…

Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir.

Devamını Oku

Karekod


Karekod - Kariyer Eğitim Merkezi

Sosyal Medya ve İletişimG.M.K.Paşa Mah. Öztrak Cad. No: 38 Kat: 4 D.No: 6

Çerkezköy - Çorlu / Tekirdağ


0282 726 3059

0542 891 4074