Çocuk Gelişimi

Çocuk Gelişimi Kursu

Çocuk Gelişimi Kursu

Çocuk Bakım Elemanı Kursu Amacı: Eğitim kurumlarında çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini sağlayan, çocuğun yaşına uygun basit etkinlik malzemelerini hazırlama işlemlerini öğretmen, öğretmen yardımcısının gözetimi ve denetiminde yapma yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim alan nitelikli kişidir.

Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler kazandıkları yeterlikler doğrultusunda eğitim sektöründe; usta öğretici, öğretmen yardımcısının gözetimi ve denetiminde erken çocukluk eğitim kurumlarında, çalışabilirler.

0-6 yaş arası çocukların bulundukları  kurumlarda yardımcı personel, bakım görevlisi, çocuk gelişimi görevlisi, oyun grupları koordinatörü gibi pozisyonlara personel yetiştiren bir eğitimdir. İş sahası oldukça geniş olan bu eğitim sonrası  kursumuzdan alınacak olan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Çocuk Gelişimi-Bakımı ve Eğitimi Elemanı Sertifikasıyla Anaokulları, kreşler, özel okulların okul öncesi bölümleri, kurumların çocuk bakımı alanlarına yardımcı personel ünvanıyla iş başvurusunda bulunabilir, hastanelerin çocuk oyun odalarında çalışabilir, kendinize yeni bir kariyer sayfası açabilirsiniz.

Özel Kariyer Uzaktan Eğitim Kursu


Sermaye, Bilgi ve İnsanın serbest dolaşımı üçgeninde; Dünya hızla değişiyor… Bilgi ve iletişim toplumu, geleceğin dünyasında yerini arıyor…

Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir.

Devamını Oku

Karekod


Karekod - Kariyer Eğitim Merkezi

Sosyal Medya ve İletişimG.M.K.Paşa Mah. Öztrak Cad. No: 38 Kat: 4 D.No: 6

Çerkezköy - Çorlu / Tekirdağ


0282 726 3059

0542 891 4074