Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım Kursu

Görsel iletişim, hem Türkiye'de hem de dünyada günden güne popülerliğini artırmaktadır. Bunun sebebi reklam dünyasının hızla büyümesi ve şirketlerin reklama bakış açılarının değişmesidir. 

Grafik Tasarım Kursu kapsamında Kurumsal Kimliğin öğelerinden olan, amblem ve logo tasarım, antetli takımı, broşür, elilanı, dergi ilani, afiş, bilboard içeriğinin hazırlanmasında dikkat edilecek noktalara özenle değinilir. Grafik Tasarım Kursu boyunca tasarım oluşturabileceğiniz Photoshop, illustrator ve corel programlarını kullanarak tasarım yapmasını öğreneceksiniz.

Ayrıca düş dünyanızı bir tuval resmi tadında Adobe Photoshop'un gelişmiş araç paletini kullanarak, zengin bir renk yelpazesi ile sunabilirsiniz.  İçerik yerleştirme için hazırlanmış indesign programı ile gazete, dergi, kitap mizampajı yapabilir basıma hazırlayabilirsiniz. 

Grafik Tasarım Kursu amacı; sizi grafik tasarımcısı yapmak ve geliştirmektir. 

Grafik Tasarım Kursu sonunda, grafik tasarım tekniklerine hakim duruma geleceksiniz.

Özel Kariyer Uzaktan Eğitim Kursu


Sermaye, Bilgi ve İnsanın serbest dolaşımı üçgeninde; Dünya hızla değişiyor… Bilgi ve iletişim toplumu, geleceğin dünyasında yerini arıyor…

Bilişim olarak tanımlanan sektör dünyada olduğu kadar ülkemizde de çok hızlı bir şekilde büyümekte ve bir o kadar da değişmektedir.

Devamını Oku

Karekod


Karekod - Kariyer Eğitim Merkezi

Sosyal Medya ve İletişimG.M.K.Paşa Mah. Öztrak Cad. No: 38 Kat: 4 D.No: 6

Çerkezköy - Çorlu / Tekirdağ


0282 726 3059

0542 891 4074